Górsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
129 000 PLN
Cena za m2
70,57 PLN
Powierzchnia działki
1 828 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
50
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2018-08-31
Numer oferty
358/4957/OGS

Opis nieruchomości

Prezentujemy piękną działkę właściwie w Rozgartach . Z podziału geograficznego wynika ,że położona jest w Górsku ,ale praktycznie bliżej jej do Rozgart niż do Górska , co nie zmienia faktu ,że jest to działka bardzo atrakcyjna z wielu względów. Jest położona około 300 metrów od krajowej 80-tki , do centrum Torunia jest około 10 kilometrów , w niewielkiej odleglości znajduje się Polo Market , Kościół ,Szkoła , Przedszkole , Dom Kultury. Wiadomość dla wędkarzy - do Wisły 400 metrów ,do jeziora Górsk tyle samo. W granicy działki znajduje się skrzynka energii el.,dziełka z jednej strony jest ogrodzona. Najważniejszy atut tej nieruchomości to cena , w tej okolicy cena 70 PLN za metr to prezent. Zapraszamy do prezentacji i zakupu nieruchomości. Zdjęcia umieszczone na ofercie ,to zdjęcia poglądowe.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 10
 • Dostępne w okolicy: Jezioro, Rzeka, Szkoła, Centrum handlowe, Las, Przedszkole, Restauracja
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej