Ciechocinek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
140 000 PLN
Cena za m2
140 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
32.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
387/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działki niemal w samym centrum Ciechocinka pow.1000 m2. ,szerokość 30 m 4 szt. 887m2 1 szt.. Kształt regularnego prostokąta. Działki można nabyć pojedynczo lub kupić teren w całości tzn.4887m2. Cena od 1 m2 pozostaje taka sama w przypadku całości jaki i części działki. Działki leżą w tzw. strefie uzdrowiskowej co znacznie podwyższa jej wartość nabywczą a nie narzuca żadnych obowiązków. Widok z działek
na spokojną okolicę i w oddali pagórki porośnięte lasem jest wart każdych pieniędzy . W sąsiedztwie zabudowy nowych domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową a ostatnie 150 metrów drogą żwirową utwardzoną. Działki pod budownictwo mieszkalne posiadające warunki zabudowy .Woda i prąd w drodze 5 m. od działek ,gaz i kanalizacja 170 metrów od działki ,ale w najbliższej przyszłości przewidziane doprowadzenie do osiedla. W niewielkiej odległości znajdują się markety Tesco , Biedronka .W najbliższej okolicy znajdują się placówki zapewniające komfort życia codziennego typu warsztaty samochodowe ,myjnia , apteka ,ośrodek zdrowia itd.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Restauracja, Las, Przedszkole, Bank, Centrum handlowe, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Jezioro, Pola, Inne budynki

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej