Ostaszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 627 700 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
17 518 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
110
Długość działki (mb.)
170
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Miejska w drodze
Brak
Numer oferty
341314

Opis nieruchomości

1. Położenie: Ostaszewo położone jest w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie ziemskim toruńskim, gmina Łysomice granicząca z 200 tysięcznym miastem Toruniem od jego północnej strony. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 1 (Cieszyn, Toruń, Gdańsk) oraz przy linii kolejowej Toruń – Malbork. W odległości ok 10 km przebiega autostrada A1 z węzłem autostradowym w Turznie, do którego budowane są drogi dojazdowe. Przy drodze krajowej nr 1 w Ostaszewie, znajduje się Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, na której terenie działa obecnie 11 firm japońskich (Orion, Sharp, Sumika, Kimoto, Sohbi, Tensho, Nissan Logistic, itp.) oraz Apator. Sharp i Orion są największymi zakładami produkcyjnymi na terenie Gminy Łysomice.

2. Przeznaczenie terenu: teren, na którym położona jest przedmiotowa działka objęty jest Miejscowym Planem zagospodarowania Przestrzennego. Dla tego terenu przeznaczenie podstawowe to: teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz teren zabudowy usługowej. Przeznaczenie uzupełniające: budowle, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej, drogi wewnętrzne, parkingi, obiekty małej architektury, zieleń urządzona, dopuszcza się funkcję mieszkalną wyłącznie dla właściciela działki.

3. Charakterystyka działki: nieruchomość jest niezabudowana, składa się z dwóch działek o powierzchniach 7 936 m2 i 9 528 m2, swoim kształtem zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 110 x 160 m. Działka przylega bezpośrednio do drogi krajowej nr 1 i drogi wojewódzkiej. Media dostępne wzdłuż działki.

4. Otoczenie działki: Działka położona w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przy drodze krajowej nr 1 i linii kolejowej.

Ponad to, dla działki został przygotowany projekt budowy hotelu z restauracją o powierzchni 700 m2. W projekcie zaprojektowano 16 pokoi 2 osobowych i restaurację oraz parkingi. Obiekt można rozbudować.

Jest możliwość zakupu jednej działki.

Parametry dodatkowe

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej