Rozgarty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
173,48 PLN
Powierzchnia działki
1 614 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28.5
Długość działki (mb.)
56.6
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Miejska na działce
Miejska w drodze
Dostępne od
2019-04-27
Numer oferty
385/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka wyjątkowo piękna bo dookoła las. W pobliżu już pierwsze zabudowania powstającego niewielkiego osiedla domków. Do samej działki (pomimo, ze jest w lesie) dojazd drogą asfaltową. Ta działka dla Ciebie, jeśli lubisz ciszę i chcesz mieszkać w lesie a jednocześnie w pobliżu sklepów ,przedszkola, placu zabaw i wszelkich udogodnień na miarę XXI wieku. Cała infrastruktura miejska w pobliżu. Poziom wód gruntowych poniżej 1,8 m, podłoże piaszczyste nie wymaga drenaży odsączających. Nie bez znaczenia jest fakt ,ze działka jest na całym obwodzie ogrodzona nowym płotem z elementów (kratownica) , jest duża brama wjazdowa z furtką obok. Wszystkie media woda ,kanalizacja, prąd , gaz są w działce lub przy samym płocie. W tej okolicy jest to jedna z ostatnich działek w tej okolicy. Bardzo prestiżowa lokalizacja - w promieniu 200 metrów pobudowali ,bądź są w trakcie budowy znani toruńscy przedsiębiorcy. Zapraszam do prezentacji działki ,odpowiem na wszystkie pytania zainteresowanych klientów ,pomogę przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z zakupem aż do wyznaczonej daty zapisu notarialnego. Nie przegap tej okazji bo taka zdarza się naprawdę rzadko.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 8
  • Dostępne w okolicy: Bar, Jezioro, Centrum handlowe, Kościół, Plac zabaw, Fitnes, Szkoła, Żłobek, Przedszkole, Las, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Las, Inne budynki, Pola

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej