Osiek nad Wisłą

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 000 PLN
Cena za m2
37,19 PLN
Powierzchnia działki
2 393 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Brak
Brak
Numer oferty
365552

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży działki budowlanej z własnym lasem o powierzchni 2393m2 położonej kameralnie w sąsiedztwie zaledwie kilku działek przy lesie. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową w kształcie prostokąta posiada wydane warunki zabudowy, warunki przyłącza energergetycznego, projekt budowlany domu wolnostojącego, parterowego o powierzchni 107m2 z garażem. Do działki w najbliższym czasie zostanie podłączona kanalizacja. Malownicza okolica, bardzo blisko centrum, zaledwie 900m do szkoły, przystanku MZK oraz zaplecza handlowego. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowa-usługowa, szkoła, przedszkole, lasy oraz czyste jezioro. Szybki dojazd do centrum Torunia. Oferta godna polecenia.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Mobile:
(56) 307 00 00
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej