Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
130 000 PLN
Cena za m2
4 193,55 PLN
Powierzchnia
31 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Stan budynku
Do drobnego remontu
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1911
Dostępne od
2018-10-15
Numer oferty
88/4957/OLS

Opis nieruchomości

*** Lokal do remontu w centrum Torunia na sprzedaż TANIO !!!

Lokal o powierzchni użytkowej ok. 31m2, na parterze w centrum Torunia na toruńskiej Starówce przy jednej z największych ulic miasta. Sprzedawane jako udział w kamienicy. W lokalu nowa witryna i nowe drzwi wejściowe. Na zapleczu mała kuchnia i wc. Ogrzewanie poprzez własny piecyk gazowy. Koszt miesięczny utrzymania to ok. 50zł do zarządcy, poza tym tylko zużycie mediów tj, woda, gaz, prąd, śmieci.

W pobliżu sklepy, dworzec, autobus, tramwaj etc. Liczny ruch pieszy i zmotoryzowany. Lokal posiada dużą witrynę oraz jedno wejście. Lokal wymaga remontu. Wysokość 320m!. Cena do niewielkiej negocjacji.  Zakup możliwy tylko za gotówkę bo banki nie kredytują udziału w kamienicy.


Więcej informacji u Agenta Prowadzącego. Zadzwoń i umów się na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Telefon: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 320
  • Pow. magazynowa: 1
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Kolej

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej