Toruń

Jakubskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 500 PLN
Cena za m2
43,23 PLN
Powierzchnia
104,10 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Gastronomiczne
Kaucja
4500
Min. okres najmu (w latach)
2
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
1995
Numer oferty
341259

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy na wynajem, położony w Toruniu przy ul. Antczaka.

Lokal położony jest na parterze dwupiętrowego obiektu wybudowanego w latach 90-tych. Budynek narożny, wejście do lokalu u zbiegu ulic, przy przejściu dla pieszych (duży ruch pieszy).
Duże, doskonale widoczne witryny położone wzdłuż ulicy Antczaka, w bezpośrednim sąsiedztwie Lidl, nowo wybudowany biurowiec, poczta oraz nowe osiedla.
Na powierzchnię 104,1 m2 składa się sala sprzedaży oraz zaplecze. Przez ostatnich kilkanaście lat w lokalu funkcjonowała apteka, większość ścianek działowych widocznych na rzucie lokalu stanowi lekka zabudowa kartonowo - gipsowa. Salę sprzedaży można powiększyć do 75 m2 zachowując zaplecze socjalne i biurowe. Trzy wejścia - dwa bezpośrednio na salę sprzedaży, trzecie z tyłu budynku, na zaplecze.
Wysokość pomieszczeń - 3,3m. Ogrzewanie gazowe.

Lokal wolny od zaraz.
Czynsz najmu 4 500 zł netto + koszty eksploatacyjne
Kaucja zwrotna 4 500 zł

Parametry dodatkowe

  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 330
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).