Toruń

Bielawy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 PLN
Cena za m2
19,61 PLN
Powierzchnia
51 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
0
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Parking naziemny
Tak
Kaucja
jednomiesięczna
Nazwa budynku
Biurowiec
Rodzaj budynku
Pawilon
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
2000
Dostępne od
2018-11-22
Numer oferty
445/4957/OLW

Opis nieruchomości

*** LOKAL NA WYNAJEM NA OSIEDLU BIELAWY ***

Lokal na wynajem o funkcji usługowo-handlowej lub biurowej przy głównej, ruchliwej ulicy, z dużą witryną skierowaną w stronę ulicy. Pierwsze piętro w budynku handlowo - usługowym jednopiętrowym. Lokal o powierzchni 51m2. Gładzie, gres, nowego typu kafle w łazience. Łazienka z WC. Socjalne pomieszczenie oraz sala główna. Budynek wybudowany w 2000r. Wysokość lokalu ok.3m. Ogrzewanie piecem dwufunkcyjnym gazowym. Dowolność w aranżacji pomieszczeń. Sieć internetowa, instalacja telefoniczna. Duży parking. Ochrona, alarm. Dojazd do lokalu bezpośrednio z ruchliwej ulicy. 
1000 zł netto + woda, prąd i gaz według zużycia. 
Kaucja jednomiesięczna. 

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 270
  • Odl. od centrum miasta [km]: 7
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, PKS

Mapa

Kontakt

Bartłomiej Zaborowski

Bartłomiej Zaborowski

Telefon:
+48 786 130 004
Email:
bartek@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej