Toruń

Bielany, Jurija Gagarina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 PLN
Cena za m2
18,06 PLN
Powierzchnia
72 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne
Kaucja
Do negocjacji
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Do drobnego remontu
Dostępne od
2018-12-10
Numer oferty
448/4957/OLW

Opis nieruchomości

********* Lokal użytkowy na wynajem ul. Gagarina !!! *********

Atrakcyjny pawilon handlowy położony na osiedlu Gagarina. W bliskim sąsiedztwie dwóch szkół, przedszkoli, marketów i całej infrastruktury handlowo - usługowej. Doskonała lokalizacja, bliskość Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Bardzo duży potencjał. Budynek przystosowany do prowadzenia działalności handlowej lub też gastronomicznej. Powierzchnia lokalu 72 m2.  

Nadaje się na działalność handlową, usługową, biura, czy też gabinety lekarskie, weterynaryjne etc.

Obiekt składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia socjalnego, korytarza z magazynem i toalety. Posiada również wejście od zaplecza, umożliwiające dogodny dojazd z zaopatrzeniem. Brak opłat do spółdzielni/wspólnoty.
W lokalu jest prąd, woda, kanalizacja. Obecnie ogrzewanie elektryczne.

Lokal wolny od zaraz, bardzo dobrze wyeksponowany. Świetna lokalizacja przy jednej z głównych ulic Torunia, atrakcyjne otoczenie - lokale handlowe, usługowe, duże osiedle mieszkaniowe. W otoczeniu pełna infrastruktura, blisko przystanek autobusowy.

Zapraszam po bliższe informacje.

Cena do negocjacji!!! 

Parametry dodatkowe

  • Rolety: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 260
  • Pow. magazynowa: 8
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Mapa

Kontakt

Michał Kołodziejczyk

Michał Kołodziejczyk

Telefon:
(+48) 786 130 008
Email:
michal@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej