Toruń

Podgórz, ul. Poznańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
179 000 PLN
Cena za m2
5 593,75 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
8
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1970
Czynsz administracyjny
150 PLN
Numer oferty
354372

Opis nieruchomości

Szukasz przytulnego, niedużego mieszkania?To oferta dla Ciebie!
Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze i składa z 2 pokoi, aneksu kuchennego i łazienki.
Mieszkanie ma piec gazowy- indywidualne źródło ogrzewania. Do mieszkania przynależy piwnica.
Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw, który dobrze widać z okna mieszkania. Osiedle posiada też duży parking, a całość terenu jest ogrodzona i monitorowana. Niedaleko znajdują się przystanki linii 29,10,20,44.
Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej