Toruń

Mokre, ul. Bażyńskich

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
195 000 PLN
Cena za m2
4 642,86 PLN
Powierzchnia
42 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1980
Czynsz administracyjny
300 PLN
Numer oferty
355210

Opis nieruchomości

Mam do zaprezentowania Państwu 42 m mieszkanie w świetnej lokalizacji Torunia (oś mokre, ul. Bażyńskich)

Świetna lokalizacja to niewątpliwy atut tej nieruchomości. w niedalekiej odległości od starego miasta, 100m Biedronka, Lidl 50m. Szkoła

podstawowa nr 10 200m, Szpital Specjalistyczny na Batorego 200m, przedszkole 200m, kościół 150m.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki wraz z WC i przedpokoju. (rzut mieszkania w załączniku foto)

Mieszkanie przygotowane jest do remontu,Skute płytki w łazience i kuchni, zerwane podłogi, drzwi, ze ścian zeskrobane tapety. Idealne pod inwestycje - wynajem dobowy. Do Centrum spacerkiem 15min. Idealne miejsce do życia dla osób starszych jak i młodych małżeństw, wszystko pod ręką.

Serdecznie polecam.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Piwnica: Tak

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej