Toruń

Na Skarpie, Szarych Szeregów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
225 000 PLN
Cena za m2
4 622,97 PLN
Powierzchnia
48,67 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1983
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
440 PLN
Dostępne od
2018-03-01
Numer oferty
907/4957/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie 3 pokojowe z jednym pokojem przechodni na Skarpie przy ul. Szarych Szeregów. Trzecie piętro w odnowionym ocieplonym niedawno bloku. Trzy pokoje, osobna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój z dużą szafą w zabudowie typu komandor. Do mieszkania przynależy także duża loggia i piwnica ok 3m2. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Wyjątkowy widok z loggi na pusty teren osiedlowego skweru wypoczynkowego. Za nim las oraz liczne tereny spacerowe i rekreacyjne.

Mieszkanie dwustronne, słoneczne z wystawą okien na południe i północ. Bardzo ciche i ciepłe. Remont przeprowadzony rok temu, Położono wówczas panele na podłogach pokoi, pomalowano i położono gładzie w dwóch pokojach. Podwieszono sufit w dużym pokoju. Mieszkanie obecnie odmalowane, nadaje się od razu do zamieszkania. Jedynie łazienka i wc wymagają odświeżenia płytek bądź remontu. Okna nowe PCV.
Unikalny układ pokoi z możliwością zmiany przez nowego właściciela i uzyskania pierwotnego układu 2 pokojowego mieszkania.

Czynsz do spółdzielni ok 440zł ( w czynszu , ogrzewanie miejskie, woda miejska - zaliczki, gaz, eksploatacja, utrzymanie części wspólnych etc. )

Bardzo dobry punkt komunikacyjny z całym Toruniem- linia tramwajowa nr 1,5 dojście spacerkiem 7 minut; przystanek autobusowy: 22,31,40,44, linia bezpłatna autobus Carrefour dojście w 3 minuty. Bezpośredni autobus do Bydgoszczy z pętli 22 i 31- kursuje około 2 x na godzinę dojście (4 minuty).

Rejon renomowanej Szkoły Podstawowej 32 (liczne osiągnięcia w wynikach w nauczaniu początkowym w województwie 1 miejsce) a z dużego balkonu widać pobliskie gimnazjum. W okolicy place zabaw, parkingi, poczta i sklepy.  

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Rzut w ofercie poglądowy.
Zapraszam do kontaktu.

 

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 6
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Centrum handlowe, Szpital, Przedszkole, Park, Las, Plac zabaw, Rzeka, Fitnes, Basen, Bank, Restauracja, Kort tenisowy, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Inne budynki, Las, Park/skwer
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Zachód

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej