Toruń

Rubinkowo, ul. Filomatów Pomorskich

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
230 000 PLN
Cena za m2
4 693,88 PLN
Powierzchnia
49 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1978
Stan nieruchomości
Dobry
Czynsz administracyjny
350 PLN
Numer oferty
352394

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży mieszkania na Rubinkowie o powierzchni 49m2. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Dobra lokalizacja, dużo zieleni, w pobliżu szkoła, przedszkole , przystanki komunikacji miejskiej oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej