Toruń

Mokre, ul. Tadeusza Kościuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
308 000 PLN
Cena za m2
4 888,89 PLN
Powierzchnia
62,22 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1978
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
460 PLN
Dostępne od
2018-08-03
Numer oferty
351477

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na poszukiwanym pięrwszym piętrze w bloku czteropietrowym, po kapitalnym remoncie. Mieszkanie rozkładowe, w pełni umeblowaną kuchnię wraz ze sprzętem, który pozostaje w cenie. W jednym z pokoi znajduje się szafa typu komandor i taka też szafa jest w przedpokoju. Wszystkie okna PCV, rolety materiałowe w oknach, instalacja nowa, podłogi nowe panele, terakota w kuchni i w łazience, wszystkie drzwi nowe, również wejściowe. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, nadaje się do zamieszkania lub pod wynajem, obecnie przynosi stałe dochody.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej