Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
180 000 PLN
Cena za m2
2 356,02 PLN
Powierzchnia
76,40 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1887
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Czynsz administracyjny
85 PLN
Dostępne od
2018-07-25
Numer oferty
1005/4957/OMS

Opis nieruchomości

Wyjątkowy i oryginalny strych do adaptacji o pow. 76m2 w samym sercu toruńskiej Starówki w jednej z najładniejszej kamienicy w mieście. Cała kamienica przeszła generalny remont i świeci przykładem dobrze wykonanej elewacji. Zachwyca misternie wykonanymi detalami architektonicznymi z XIXw. Odwzorowano i utrzymano niebywale piękną kolorystykę i wszystkie elementy konserwatorskie, dzięki czemu kamienica i klatka schodowa odzyskała dawny blask.

:: Opis szczegółowy:
Strych z okrągłymi oknami w kierunku na północ. Może zostać dodatkowo powiększony o dostępny metraż obok - gotowe mieszkanie o pow. 58m2 w cenie 250 tys zł. (zdjęcia i oferta dostępna na naszej stronie www). Nieruchomość usytuowana na 3/ostatnim piętrze kamienicy wpisanej do rejestru zabytków. Mieszkanie ma obecnie status niemieszkalny, ma założoną księgę wieczystą i stanowi odrębną własność. Cała nieruchomość mieści się na monitorowanym terenie, oddalonym od zgiełku głównego deptaka.

:: Stan techniczny
Do kapitalnego remontu. Podłogi drewniane do wzmocnienia. Okna drewniane do wymiany lub renowacji. Powierzchnia idealna do własnej aranżacji. Wszystkie przyłącza wod-kan, gaz w kamienicy na korytarzu do przyłączenia. Energia elektryczna w lokalu.

::Lokalizacja
Same ścisłe centrum Torunia. Idealna lokalizacja dla wymagających bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu cała infrastruktura miejska: przychodnia, kościół, park, bulwar, dyskont spożywczy, szkoły, przedszkola, plac zabaw, mnóstwo zieleni. W pobliżu przystanek tramwajowy oraz autobusowy.
Istnieje również możliwość zakupu większego mieszkania w tej kamienicy na innym niższym piętrze 186m2 za 850 000 zł lub mieszkania obok przedmiotowego strychu o pow. 58 m2 w cenie 250 000zł lub też całości za 1 290 000zł (co stanowi 1/3 calej kamienicy). Cena podlega negocjacji.
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Apteka, Sklep, Plac zabaw, Rzeka, Park, Restauracja, Las, Szkoła, Przedszkole, Fitnes, Bank, Kościół, Szpital
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Kolej
  • Widok na: Rzeka, Park/skwer
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Północ

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej