Toruń

Bielawy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 550 000 PLN
Cena za m2
1 158,45 PLN
Powierzchnia
1 338 m2
Powierzchnia działki
2 400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Mieszkalne, Biurowe, Gastronomiczne, Medyczne, Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Hotel
Rok budowy
1986
Nazwa budynku
Pensjonat
Dostępne od
2018-10-02
Numer oferty
61/4957/OOS

Opis nieruchomości

**** OBIEKT INWESTYCYJNY NA SPRZEDAŻ ****  CENA DO NEGOCJACJI !

Nieruchomość składa się z obiektu hotelowego o pow. użytkowej 944,6 m2 (obecnie 25 pokoi) posadowionym na działce o pow. 2400m2.

Budynek obecnie zaaranżowany jest na hotel, dwupoziomowy podpiwniczony. Każda kondygnacja o powierzchni ok. 300 m2:
Parter : 11 pokoi, do każdego przynależy łazienka (w tym jedna przystosowana dla niepełnosprawnych), recepcja oraz mała sala konferencyjna/salonik;
I piętro: 14 pokoi z łazienkami; w wysokim przyziemiu sala restauracyjna (100 m2 mieszcząca 80 osób) z rozbudowanym zapleczem kuchennym (pozwolenie sanepidu, atesty, przegląd), sala bilardowa, zaplecze techniczno-magazynowe (pralnia, magazyn na pościel itp). Istnieją techniczne możliwości otworzenia przestrzeni (likwidacja większości ścian działowych - dotyczy to wszystkich kondygnacji).

Obiekt zbudowany z bloczków gazobetonowych i ceramicznych, ściany docieplone (styropian 15 mm); konstrukcja dachu żelbetonowa, płaska, pokryta papą, okna nowe PCV; drzwi drewniane. Instalacja elektryczna, grzewcza z sieci miejskiej (wraz z kaloryferami) nowa; instalacja wodno-kanalizacyjna częściowo zmodernizowana, brak instalacji gazowej. Obiekt wyposażony w wentylacje grawitacyjną. BUDYNEK PODPIWNICZONY WYBUDOWANY W 1986 ROKU WRAZ Z CAŁĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ. Stanowi on odrębną od gruntu oddanego w użytkowanie wieczyste nieruchomość.

Teren ogrodzony z parkingiem na 30 samochodów osobowych oraz 2 autobusy, teren zielony z placem zabaw, ogród przylegający do drugiego budynku, pomiędzy budynkami zaaranżowane patio. 

Obiekt funkcjonuje obecnie jako hotel i generuje przychód. Obiekt z bardzo dobrą stopą zwrotu przy kontynuacji działalności hotelarskiej (właściciel przekaże również bazę klientów oraz kontrakty współpracy z kontrahentami - sale weselne)

Nieruchomość posiada ogromny potencjał adaptacyjny - możliwość przekształcenia go na siedzibę firmy, dom pomocy społecznej, schronisko młodzieżowe i na inne cele socjalno-opiekuńcze. Obiekt idealny na dzienny dom seniora. Przedszkole lub rehabilitacja.

Polecam i zachęcam do oglądania
 

Parametry dodatkowe

 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Teren ogrodzony: Tak
 • Alarm: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Teren strzeżony: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 10
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Dojazd dla TIRów: Tak
 • Plac manewrowy: Tak
 • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej