Zarośle Cienkie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
530 000 PLN
Cena za m2
4 076,92 PLN
Powierzchnia
130 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Powierzchnia działki
5 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do odświeżenia
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1988
Rynek
Wtórny
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Dostępne od
2021-06-04
Numer oferty
595/4957/ODS

Opis nieruchomości

Mamy w swojej ofercie dom wolno stojący o pow. całkowitej 130m2 w skład powierzchni użytkowej 70 m2 wchodzą trzy pokoje (w tym salon), w sypialni jest klimatyzacja . Kuchnia w zabudowie , sprzęty AGD zostają dla kupujących .Duża łazienka 12m2 z prysznicem . Osobny pokój, który nie jest zaliczony do powierzchni użytkowej to garderoba z prasowalnią , w tym pomieszczeniu znajduje się też pompa ciepła. Jednak najbardziej cenna jest tu przeszło pół hektarowa powierzchnia działki. Licząc za jeden metr działki 60 zł(ceny działek na tym terenie kształtują się Od 60-80 zł/m2) to jest 306 tys. złotych. Reszta 224 tys ,to dom .Jaki by on nie był to za 200 tys. nie kupi się domu w tym metrażu. Na działce rosną wieloletnie świerki ,sosny ,lipa , są zainstalowane nowe panele fotowoltaiczne o wydajności 4,95 KW z możliwością dostawienia jeszcze trzech segmentów które w sumie mogą mieć wydajność do 20 KW. Podsumowując opis nieruchomości najcenniejszą i nie posiadającą żadnej ceny jest cisza ,cisza całą dobę i właśnie w dobie codziennej gonitwy praca,praca,praca,trudno o lepsze miejsce na wypoczynek i odstresowanie. Zapraszamy do prezentacji i drobnej negocjacji.

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Pustak
 • Dach: Papa
 • Typ okien: Drewniane (stary typ)
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Dostępne w okolicy: Szkoła, Centrum handlowe, Las, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: PKS
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Pompa ciepła
 • Rodzaj kanalizacji: Przydomowa oczyszczalnia ścieków
 • Rodzaj ogrzewania: Pompa ciepła

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej