Rozgarty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
560 000 PLN
Cena za m2
3 916,08 PLN
Powierzchnia
143 m2
Powierzchnia użytkowa
143 m2
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2018
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
127/4957/ODS

Opis nieruchomości

*** NOWOCZESNY DOM Z PŁASKIM DACHEM W ROZGARTACH K.TORUNIA !!! ***
Oferta budowy domu w 2019r.
Polecam dom wolnostojący o parterowej, nowoczesnej bryle z płaskim dachem na działce o powierzchni 1000m2 w podwyższonym stanie deweloperskim w miejscowości Rozgarty - 10 minut od Torunia na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Rozgartach. Dom o pow. 143 m2, na działce 1000 m2, składa się z salonu, kuchni, trzech sypialni, dwóch łazienek i pomieszczenia gospodarczego. Dom dobrze doświetlony, podzielony na dwie strefy: dzienną - usytuowaną w części centralnej oraz część prywatną obejmującą 3 sypialnie.

Cena obejmuje podwyższony stan deweloperski, tj. pełne wykończenie na zewnątrz, chodniki, dwa miejsca postojowe, ogrodzenie z trzech stron, wewnątrz - instalacje, tynki, wylewki, okna, drzwi zewnętrzne.
Media: prąd, woda i kanalizacja sieciowa, ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła powietrze - woda.

Dom usytuowany na nowoczesnym osiedlu w pobliżu lasu. Dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku drogą z kostki brukowej. Dojazd do centrum Torunia - zaledwie 10 min. autem, bez korków.
Istnieje możliwość doprowadzenia budowa do stanu "pod klucz" wg zamieszczonej wizualizacji wnętrz. . 
Wyjątkowa lokalizacja osiedla i bardzo przyjazne sąsiedztwo.

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Pustak
 • Dach: Dachówka ceramiczna
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Dostępne w okolicy: Las
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: PKS, Autobus
 • Alarm: Tak
 • Ciepła woda: Wodociąg miejski
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Pompa ciepła

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej