Dom na sprzedaż Aleksandrów Kujawski - 601/4957/ODS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
940 000 PLN
Cena za m2
4 563,11 PLN
Powierzchnia
206 m2
Powierzchnia użytkowa
159,10 m2
Powierzchnia działki
1 522 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
8
Liczba pięter
2
Stan budynku
Do drobnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1939
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Dostępne od
2021-07-11
Numer oferty
601/4957/ODS

Opis nieruchomości

Mamy w naszych zasobach ofert dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 206 m2 osadzony na działce o powierzchni 1522 m2 w samym centrum Aleksandrowa Kujawskiego.Każda lokalizacja w centrum jakiegokolwiek miasta w Polsce to perełka dla deweloperów jak i dla zwolenników domów usytuowanych w centrum miasta a zarazem we własnym dużym ogrodzie pełnym drzew owocowych ,iglaków ,wysokich tuj niczym na wsi.Dom nie jest pierwszej młodości i nadaje się do drobnego remontu ,ale jak mówi wieloletnie doświadczenie agenta nieruchomości każdy dom , każde mieszkanie nawet gdyby było po remoncie z chwilą nastania nowej gospodyni jest i tak natychmiast remontowane pod jej potrzeby i upodobania.Na działce jest jeszcze murowany budynek gospodarczy , do tej pory była to pralnia (jest tam prąd,kanalizacja i woda),ale niewielkim kosztem można zaadaptować na garaż, tym bardziej że budynek stoi na wprost bramy wjazdowej. Dotychczasowi właściciele zapewniają ,że instalacja elektryczna oraz piony wod-kan zostały wymienione na nowe. Budynek nie jest docieplony na zewnątrz ,ale zbudowany jest tak że pomiędzy dwoma ścianami wewnętrznej i zewnętrznej jest zachowana 8 centymetrowa pusta przestrzeń i budynek docieplony jest na zasadzie termosu.Rzut pomieszczeń umieszczony pod zdjęciami x 2 . Przygotowani jesteśmy na każde Państwa zapytanie odnośnie tej nieruchomości , więc prosimy zainteresowane osoby o telefoniczne zgłoszenie na prezentację nieruchomości pod numerem 693639663.

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Papa
 • Typ okien: Drewniane (stary typ), PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Przedszkole, Park, Plac zabaw, Bocznica kolejowa, Kościół, Szkoła, Bank, Bar, Kort tenisowy, Szpital, Restauracja
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Kolej, PKS, Autobus
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: CO własne

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej