Działka na sprzedaż Czaplinek - 479/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
162 905 PLN
Cena za m2
155 PLN
Powierzchnia działki
1 051 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
37.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-10-15
Numer oferty
479/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mam do zaoferowania na sprzedaż 8 działek w Czaplinku nad jeziorem Drawsko w granicach miasta Czaplinek, oddalonych od centrum zaledwie 1,2 km, w odległości około 50 m od jeziora, są to ostatnie tak atrakcyjne pod względem lokalizacji działki w Czaplinku. Działki można łączyć, jeśli ktoś jest zainteresowany większą powierzchnią. Z działek rozpościera się przepiękny widok na jezioro, szczególnie urokliwe zachody słońca cieszą nasze oczy na zakończenie słonecznych dni.

pow. 1051 m2

pow. 1292 m2

pow. 1041 m2

pow. 1448 m2

pow. 1033 m2

pow. 1221 m2

pow. 1175 m2

pow. 1280 m2

Udział w drodze, która jest odrębną działka – pow. 1404 m2.

Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego:

Dla terenu, na którym znajdują się działki obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, w którym działki oznaczone są, jako:

- 1Ut,U – teren zabudowy usług turystyki, teren zabudowy usługowej, dopuszcza się realizację nie więcej niż 1 mieszkania wbudowanego w obiekt usługowy lub nie więcej niż 1 budynku mieszkalnego wolnostojącego dla właściciela obiektu usługowego.

Media:

Woda – w drodze, wodociąg miejski

Kanalizacja – w drodze, kanalizacja miejska

Prąd – w drodze gminnej

Czaplinek to niewielkie miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Czaplinek. Miasto zamieszkuje około7,2 tys mieszkańców. Czaplinek leży na Pojezierzu Drawskim, między jeziorami Drawsko i Czaplino, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 20 z drogami wojewódzkimi nr 163, nr 171 i nr 177, w odległości ok 125 km od Szczecina, 95 km od Koszalina, 65 km od Piły. Powierzchnia miasta wynosi 13,62 km2.
Czaplinek jest liczącą się miejscowością turystyczną. Znajduje się tutaj kilka baz noclegowych, ośrodków wczasowych i duża przystań żeglarska. Wszystko związane jest z położeniem miasta nad drugim pod względem głębokości jeziorem w Polsce i dwunastym pod względem wielkości, z piątą, co do wielkości wyspą Bielawą. W odległości 200 m od nieruchomości znajduje się miejskie strzeżone kąpielisko z pełną infrastrukturą. W odległości około 300 m od nieruchomości znajduje się również park, amfiteatr, boisko, park linowy i nowo wybudowane miejsce do aktywnego wypoczynku. Miasto ma tendencje rozwojowe, systematycznie przybywa nowych miejsc do obsługi turystów, oraz baz noclegowych, Zapotrzebowanie na wakacyjną turystykę jest nadal większe niż podaż.

Czaplinek to urokliwe miasteczko z pełną infrastrukturą, siedem marketów, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie, trzy przychodnie zdrowia, hala widowiskowo-sportowa, boisko orlik, kilkanaście placów zabaw i zewnętrznych siłowni, prężnie działający z szeroką ofertą Czaplinecki Ośrodek Kultury, trzy stacje benzynowe, cały przekrój warsztatów usługowych, markety budowlane, zakłady pracy, stacja PKP i autobusowa, dwa kościoły, a wszystko to w odległości 1-3 km.

Czaplinek – gmina miejsko-wiejska we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie drawskim. Siedzibą gminy jest miasto Czaplinek. Gminę zamieszkuje około 12 tys. Mieszkańców. Gmina leży na pojezierzach: Drawskim i Szczecineckim oraz równinie Wałeckiej. Tereny leśne zajmują 40% powierzchni gminy oraz użytki rolne również 40% powierzchni gminy. Gmina stanowi 20,7 powierzchni powiatu. Całą północną część gminy zajmuje Drawski Park Krajobrazowy z najgłębszym jeziorem województwa j. Drawsko (pow. prawie 19km2) i rezerwatami brunatna Gleba i Prosino. Przez gminę i jezioro przepływa także rzeka Drawa dostępna dla kajaków na całej długości.

Działki znajdują się w północnej części miasta Czaplinek w odległości około 50 m od j. Drawsko, jednak bez bezpośredniego dojścia do linii brzegowej. Takie położenie czyni działki bardzo atrakcyjnymi. Jest to teren średnio intensywnie zabudowany budynkami przede wszystkim letniskowo- turystycznymi, ale również jednorodzinnymi.

Dojazd do działek jest bardzo dobry- wprost z utwardzonej asfaltem wojewódzkiej drogi nr 163 relacji Czaplinek-Kołobrzeg. Wokół nieruchomości znajdują się tereny zainwestowane, jak domki letniskowe i rekreacyjne, ośrodki wczasowe i domy jednorodzinne.

Działki w takiej lokalizacji ,to najlepsza lokata kapitału. Chcesz uchronić swoje środki przed spadkiem wartości kupuj działkę w tak atrakcyjnym miejscu .Możesz jedynie zyskać ,te działki nigdy nie będą tańsze a jest pewne że będą tylko droższe .

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Drzewa, Trawnik
 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej
 • Odl. od centrum miasta [km]: 1
 • Dostępne w okolicy: Szpital, Jezioro, Las, Hala sportowa, Szkoła, Plac zabaw, Restauracja, Bar, Kościół, Przystań, Centrum handlowe, Przedszkole, Kort tenisowy
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Brak
 • Widok na: Inne budynki, Jezioro, Las

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej