Działka na sprzedaż Rozgarty - 482/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
187 000 PLN
Cena za m2
170 PLN
Powierzchnia działki
1 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
50
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Miejska
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-10-21
Numer oferty
482/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mamy w swojej ofercie trzy działki na pograniczu Przysieka i Rozgart. Administracyjnie na mapce geoportalu Przysiek figuruje jako Stary Toruń ,więc dokładniej jest to na pograniczu Rozgart i Starego Torunia. Działek w tej okolicy nie trzeba zbytnio reklamować bo wiadomo że na portalach nie "wiszą" zbyt długo ze względu na to że nie ma ich już za wiele a popyt duży. Miejsce to jest najbliżej położonym względem Torunia obszarem wiejskim. Wylot z Torunia DK 80 to jedyny (prócz kierunku Łubianka-Unisław) kierunek gdzie w godzinach szczytu nie ma zatorów na drodze i można ze spokojem zaplanować sobie wyjazd do pracy , czy z dziećmi do przedszkola ,czy szkoły. Koniecznie trzeba zaznaczyć ,że z działek o których mowa w trzy do pięciu minut drogi znajdują się Szkoła ,Przedszkole, PoloMarket , Kościół, Mechanika Pojazdowa ,Elektryk-elektronik samochodowy. Długo można wymieniać powody dla których właśnie TUTAJ dotychczasowi mieszkańcy Torunia dokonali wyboru zamieszkania. Jest jeszcze jeden ważny powód, w odległości 500m znajduje się najtańsza w okolicy i niezawodna Hurtownia Materiałów Budowlanych MAT-BUD. Nie będzie w tym co napiszę żadnej przesady MAT-BUD wybuduje Ci dom jaki chcesz , jak chcesz z materiałów z najwyższej półki w cenie nieosiągalnej dla innych hurtowni.
Jeszcze dwie działki przylegają do siebie i można kupić 2200m2 lub 2250m2 lub 3650m2 Zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Zdjęcia zamieszczone w ofercie są poglądowe.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Odl. od centrum miasta [km]: 8
 • Dostępne w okolicy: Las, Park, Szkoła, Przedszkole, Restauracja, Centrum handlowe
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Podwórko, Pola, Inne budynki

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej