Działka na sprzedaż Pędzewo - 518/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
443 440 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia działki
11 086 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
71
Długość działki (mb.)
156
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Miejska na działce, Studnia
Brak
Dostępne od
2021-07-16
Numer oferty
518/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka rolno-budowlana w Górsku/Pędzewo .Na tej działce obecnie stoją budynki inwentarskie ,które od kilku lat są puste. Obecny właściciel ma projekt i pozwolenie na rozbiórkę budynków ,ale wstrzymuje się ponieważ ewentualny przyszły nabywca mógłby skorzystać z rozbiórkowych materiałów lub wykorzystać je jako gruz. Jeżeli przyszły właściciel zadecyduje ,że ich nie wykorzysta budynki zostaną rozebrane i wywiezione.Obok tej działki jest przyległa działka o powierzchni 3007m2 o wymiarach 40x75 m ,niezabudowana klasa ziemi dla tych dwóch działek to V i VI. Można kupić dwie działki lub każdą z osobna.Jeżeli chodzi o uzyskanie warunków zabudowy właściciel o nie nie występował ponieważ nie miał zamiaru nic budować ,ale oznajmia że uzyskanie warunków jest z zasięgu jego obowiązku ,ale już na nowego właściciela. Chciałbym tym terenem zainteresować deweloperów , bo to wymarzona dla nich lokalizacja tym bardziej ,że jeden kilometr dalej jest czynna żwirownia a sześć kilometrów bliżej duża hurtownia materiałów budowlanych a w pobliżu powstają nowe domy .

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa magazynowa
 • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 13
 • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Las, Plac zabaw, Kościół
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Inne budynki, Las, Pola

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej