Działka na sprzedaż Toruń - 434/4957/OGS

Stawki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 119 000 PLN
Cena za m2
360,97 PLN
Powierzchnia działki
3 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
45
Długość działki (mb.)
95
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Usługowa
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2020-02-17
Numer oferty
434/4957/OGS

Opis nieruchomości

*** GRUNT Z BIUREM, WARSZTATEM I MYJNĄ NA SPRZEDAŻ, TYLKO U NAS !!! ****

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Toruniu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Łódzkiej w Torunia. Tuż przy trasie w kierunku na Włocławek, w pobliżu mostu Elżbiety Zawadzkiej.  W pobliskiej odległości od obiektu bloki mieszkalne, las, działki zarówno zabudowane jak i niezabudowane. Przystanek komunikacji miejskiej. 

Oferta sprzedaży obejmuje grunt o pow. 3100 m2 wraz w pomieszczeniem biurowym (sprzedaży), wyposażonego warsztatu i myjni.:

Pierwszy budynek ma charakter administracyjno-biurowy i ma powierzchnię 36m2. Składa się z salonu sprzedaży i części socjalnej. Ogrzewany bardzo wydajnym piecem akumulacyjnym.
Drugi budynek o wysokości 5,2m składa się z 2 pomieszczeń: warsztatu i myjni. Warsztat jest w pełni wyposażony wraz z podnośnikiem. Myjnia nadaję się zarówno dla samochodów osobowych jak i busów. Łączna powierzchnia budynku to 80 m2.

Budynki są wyposażony w instalacje:
- elektryczną
- wodno - kanalizacyjną miejską

Cała nieruchomość jest monitorowana, a teren działki zabezpieczony systemem alarmowym.

Działka bardzo dobrze wyeksponowana. Świetna lokalizacja przy jednej z głównych ulic Torunia, atrakcyjne otoczenie - lokale handlowe, usługowe. W otoczeniu pełna infrastruktura, blisko przystanek autobusowy. Lokalizacja nieruchomości pozwala na prowadzenie działalności handlowej, usługowej jaki i biurowej.

Cena podlega negocjacji!
Szczegóły oferty dostępne tylko w naszym biurze. 
Zapraszamy serdecznie.  

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa biurowa
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Park, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus

Mapa

Kontakt

Karol Rutkowski

Karol Rutkowski

Telefon:
(+48) 530 808 888
E-mail:
karol@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
22514

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej