Górsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
119 000 PLN
Cena za m2
65,10 PLN
Powierzchnia działki
1 828 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
50
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Brak
Brak
Dostępne od
2018-08-31
Numer oferty
392/4957/OGS

Opis nieruchomości

Prezentujemy piękną działkę właściwie w Rozgartach . Z podziału geograficznego wynika ,że położona jest w Górsku ,ale praktycznie bliżej jej do Rozgart niż do Górska , co nie zmienia faktu ,że jest to działka bardzo atrakcyjna z wielu względów. Jest położona około 300 metrów od krajowej 80-tki , do centrum Torunia jest około 10 kilometrów , w niewielkiej odległości znajduje się Polo Market , Kościół ,Szkoła , Przedszkole , Dom Kultury. Wiadomość dla wędkarzy - do Wisły 400 metrów ,do jeziora Górsk tyle samo. W granicy działki znajduje się skrzynka energii el., działka z jednej strony jest ogrodzona. Najważniejszy atut tej nieruchomości to cena, w tej okolicy cena 65 PLN za metr to prezent. Zdjęcia umieszczone na ofercie to tylko zdjęcia poglądowe. Zapraszamy do prezentacji i zakupu nieruchomości.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 10
 • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Las, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Rzeka, Jezioro
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej