Siemoń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
48 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
31.5
Długość działki (mb.)
38
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2021-07-02
Numer oferty
517/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mamy do zaoferowania osiem działek w miejscowości Siemoń Gmina Zławieś Wielka. Każda z tych działek posiada warunki zabudowy zezwalające na budowę domu jednorodzinnego jednokondygnacyjnego plus poddasze użytkowe. Lokalizacja działek gwarantuje przyszłym mieszkańcom beztroski spokój i ciszę do bólu. Wprawdzie odległość do Torunia to około 22 kilometry ale przy współczesnym rozwoju motoryzacji i komunikacji to 15 minut. Do Torunia prowadzą dwie drogi ,jedna przez Górsk-Rozgarty-Przysiek , druga przez Łążyn-Łubiankę-Różankowo. Cena i lokalizacja działek spowodowały ,że zanim ofertę umieściłem w sieci sprzedane zostały dwie działki. Każdy wie, że inwestycyjnie lokując środki za rok cena tych działek wzrośnie przynajmniej o 100%. Dlaczego ? Dlatego, że najlepsza i najpewniejsza waluta to nieruchomości gruntowe szczególnie w czasie kryzysu jak to już nieraz historia pokazała.

Z dniem 27.01.2022r zostały już cztery działki.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Restauracja, Las, Plac zabaw, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej