Działka na sprzedaż Zamek Bierzgłowski - 519/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
580 000 PLN
Cena za m2
38,82 PLN
Powierzchnia działki
14 942 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2021-07-23
Numer oferty
519/4957/OGS

Opis nieruchomości

Jesteś gotowy na wyprowadzkę z miasta ,wolisz być bliżej przyrody ,natury ?Dojrzałeś już do tej decyzji ? Mamy dla Ciebie propozycję która ziści Twoje marzenie. Naprawdę wyjątkowy kawałek Ziemi ,wystarczy zobaczyć a resztę załatwi Twoja podświadomość.Bardzo atrakcyjna działka - grunty V i VI klasy, położona w dolnej części Zamku Bierzgłowskiego (gmina Łubianka, powiat toruński), na granicy z gminą Zławieś Wielka,
Powierzchnia 1,5 ha, długość około 280 m, szerokość około 55 m. Możliwość podziału nawet na kilkanaście działek budowlanych. Czyli oferta również dla firm deweloperskich.
W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy Łubianka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – w trakcie opracowania dla całej Gminy Łubianka.
Działka niezalewowa, położona w sąsiedztwie lasu, przez jej północny kraniec przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna.W okolicy wiele terenów zielonych i lasów. Już po krótkim pobycie w tej okolicy spowoduje ,że poczujesz różnicę w lekkim oddechu pełną piersią.Doskonałe warunki do wypoczynku .
Wodociąg i prąd – na działce sąsiedniej.
Dojazd – około 250 m drogą gruntową od ul. Jagiellońskiej – niedawno zmodernizowanej wygodnej asfaltowej drogi powiatowej. Przy niej przystanek komunikacji publicznej i autobusu szkolnego.
Do drogi krajowej nr 80 Bydgoszcz-Toruń około 4,5 km.
W sąsiedztwie – stopniowo urbanizujące się tereny wsi Cegielnik i Czarne Błoto.
Cisza i spokój – świetne warunki do spokojnego zamieszkania i wypoczynku, z jednoczesnym łatwym i szybkim dojazdem do Torunia i Bydgoszczy.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Szkoła, Las, Centrum handlowe, Bank, Park, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej