Działka na sprzedaż Józefowo - 367/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 498 266 PLN
Cena za m2
47 PLN
Powierzchnia działki
31 878 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
159.4
Długość działki (mb.)
200
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Miejska w drodze
Brak
Dostępne od
2018-11-27
Numer oferty
367/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka leży w Józefowie gm. Lubicz , w granicach parku krajobrazowego "Doliny Drwęcy". Działka graniczy z rzęką Drwęcą i prywatnym lasem. Zgodnie z planem zagospodarowania terenu na tej działce ma powstać obiekt kuracyjno - opiekuńczy. Wszelkie dokumenty , pozwolenia konieczne do podjęcia budowy obiektów przystosowanych do w/w działalności są dostępne i będą przekazane kupującemu.Do działki jest dogodny dojazd drogą asfaltową ,odległość od autostrady A1 około 7 km. odległość do Torunia 12 km. W odległości 1 km. ładny zabytkowy kościół ,duży kompleks leśny oddalony około 1 km. Oferta przeznaczona jest dla ludzi przedsiębiorczych posiadających zamiłowanie do pomocy ludziom starszym i niepełnosprawnym. Plan zagospodarowania dla tego terenu stanowi o szerokich możliwościach dla przyszłych przedsiębiorców. Może tu powstać ośrodek rehabilitacyjny , tzw.Całodobowy Dom Spokojnej Starości .

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 12
 • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Pola, Rzeka, Inne budynki

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej