Działka na sprzedaż Toruń - 497/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
700 000 PLN
Cena za m2
359,16 PLN
Powierzchnia działki
1 949 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
41
Długość działki (mb.)
47.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Miejska na działce
Miejska na działce
Dostępne od
2020-07-28
Numer oferty
497/4957/OGS

Opis nieruchomości

Dwie działki przylegające do siebie na Rudaku. Stanowią całość o powierzchni 1949 m2. Na działce znajdują się dwa również przylegające do siebie budynki .Jeden z nich jest budynkiem typowo mieszkalnym ,natomiast drugi był kiedyś budynkiem gospodarczym ,ale niewielkim kosztem można go zaadaptować jako budynek mieszkalny. Oba zabudowania kwalifikują się do adaptacji .Na działce jest też trzeci budynek murowany z czerwonej cegły ,można go zaadaptować na garaże ,magazyn czy budynek gospodarczy. Dla inwestora z wizją stanowią podstawę do zaprojektowania dworku staropolskiego. Materiały z których zbudowane są budynki są na tyle trwałe ,że nie widać na nich długiego okresu eksploatacji.Porównując ceny działek w dzielnicy Rudak , właściciel policzył wartość samej działki ,natomiast budynki pozostawia w prezencie. Zapraszam do prezentacji i zakupu obiektu , cena za którą można go nabyć jest atrakcyjna jak na tą lokalizację.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa magazynowa
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo wielorodzinne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 5
 • Dostępne w okolicy: Restauracja, Las, Basen, Bank, Przedszkole, Centrum handlowe, Fitnes, Kort tenisowy, Szkoła
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Rzeka, Inne budynki, Pola

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej