Działka na sprzedaż Pluskowęsy - 397432

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
84 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia działki
2 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Numer oferty
397432

Opis nieruchomości

Drogi Kliencie lub Inwestorze.


Spieszę z informacją, że o dziś mamy w swej ofercie świetnemiejsce pod: budowę domu, domku letniskowego lub nawet całej zaplanowanejenklawy kilkunastu domów.


Miejsce jeśli chodzi o Pluskowęsy to 4 km od miasta Chełmżaoraz 1,5km do linii brzegowej jeziora Chełmżyńskiego. Nad brzegiem znajduje sięrównież znana w Toruniu i okolicach kameralna plaża wraz z małą intymnąinfrastrukturą.


Miejsce to jest także wyśmienitym sposobem na zainwestowanietracących wartość pieniędzy w bankach.
Jeśli będzie potrzeba pomóc inwestorowi czy Kupującemu wzdobyciu finansowania zakupu (kredytu) jesteśmy również do dyspozycji.


Zapraszam do rozmów i prezentacji.
Sławek Malinowski
Agent Nieruchomości
Tel. 601 920 280
Malinowski i partnerzy

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej