Czarne Błoto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
230 000 PLN
Cena za m2
98,16 PLN
Powierzchnia działki
2 343 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
37
Długość działki (mb.)
63
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2023-10-31
Numer oferty
631/4957/OGS

Opis nieruchomości

Czarne Błoto ,to miejscowość bardzo rozległa . Część Czarnego Błota to tereny podmokłe ,ale można znaleźć działki usytuowane na terenach bardzo suchych. Taką właśnie suchą działkę prezentujemy w niniejszej ofercie. Działka posiada plan miejscowy w którym w rozdziale trzecim  paragrafie piątym jest mowa o warunkach jakie powinien spełnić właściciel budując budynek mieszkalny. Plan miejscowy do wglądu dla przyszłego właściciela działki . Działka posiada media takie jak " woda, prąd , kanalizacja. W miejscu o którym mowa powstaje osiedle domów jednorodzinnych .Niektóre to typowe domki jednorodzinne ,inne to domy w zabudowie zagrodowej . Działka bez możliwości podziału na dwie mniejsze. Zapraszamy do prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Plac zabaw, Las, Szkoła, Restauracja, Kort tenisowy, Przedszkole, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej