Młyniec Pierwszy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
310 000 PLN
Cena za m2
34,05 PLN
Powierzchnia działki
9 105 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
43
Długość działki (mb.)
209
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2016-02-15
Numer oferty
133/4957/OGS

Opis nieruchomości

*** DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA ***
*** W Młyńcu Pierwszym gm. LUBICZ *** 

Działka budowlano-usługowa w Młyńcu Pierwszym, gm.Lubicz, 10 km od  Torunia jadąc z trasy wylotowej do Warszawy.  ATRAKCYJNA CENA !!! Zapraszamy do prezentacji.  Powierzchnia 9105m2  w cenie 28zł/m2 do negocjacji. Działka położona jest w obszarze o symbolu planistycznym M7 oznaczającym przeznaczenie podstawowe pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną  z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Działka posiada swoją linią brzegową rzeki Drwęcy. Na działce walor w postaci prywatnego oczka wodnego, zadbanego. Na działce także kilkunastoletnie nasadzenia drzew iglastych.

Działka posiada bezpośrednik dostęp do drogi publicznej (ul. Toruńska). Część działki objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego MPZP (zabudowa mieszkaniowa z nieuciążliwymi usługami). Niewielka część działki stanowi strefę ochronną doliny Drwęcy. 

W bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowane domy.

Szerokość frontu ok 43m2, długość 200
Dojazd do działki: drogą asfaltową następnie gruntową. 

Opis działki: Działka o powierzchni 9105 m2 w kształcie  zbliżonego do prostokąta

Teren: płaski, uzbrojony w sieć elektryczną, telefoniczną, wodociąg (media w ulicy)
  Na działce brak przyłączy, jedynie prąd.

Okolice działki: zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane

 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej