Działka na sprzedaż Toruń - 465/4957/OGS

Stawki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
320 000 PLN
Cena za m2
364,05 PLN
Powierzchnia działki
879 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25.33
Długość działki (mb.)
33.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-09-14
Numer oferty
465/4957/OGS

Opis nieruchomości

Szukasz działki pod zabudowę swojego wymarzonego domu? Zależy Tobie na spokojnej okolicy jednocześnie z bliskim dostępem do centrum miasta oraz sklepów? Dzielnica Stawki Południowe to obecnie najbardziej prestiżowa i pożądana lokalizacja. Działka jest naprawdę godna polecenia.

Przedstawiam Państwu bardzo dobrze zlokalizowaną działkę budowlaną w lewobrzeżnej części Torunia, dzielnica Stawki. Jest to działka o powierzchni 880m2, teren płaski. Media przy granicy działki. Szerokość działki wynosi 25m, długość 33,30m. Działka znajduje się w cichej, spokojnej okolicy nowych domków jednorodzinnych, jednocześnie z bardzo wygodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Dojazd do działki jest bezpośrednio przy asfaltowo-utwardzonej drodze. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przewiduje budownictwo jednorodzinne oraz budynki bliźniacze. Wszystkie media tj prąd, woda, gaz w ulicy bezpośrednio przylegającej do działki.

Cena nie podlega negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 4.5
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Sklep, Basen
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej