Mała Nieszawka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
390 000 PLN
Cena za m2
116,42 PLN
Powierzchnia działki
3 350 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
34
Długość działki (mb.)
98
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-07-12
Numer oferty
582/4957/OGS

Opis nieruchomości

Inwestorzy intensywnie poszukują działek budowlanych jak najbliżej Torunia. Właśnie taką działkę właściciel powierzył nam do sprzedaży. Działka w Małej Nieszawce w cenie 116 złotych za metr to wielki ukłon ze strony sprzedającego , żeby nie powiedzieć że swego rodzaju prezent. Działka ma wydane warunki zabudowy i aktualne pozwolenie na budowę. Żeby nie było żadnych wątpliwości i domysłów właściciel zlecił badanie gruntu i może okazać jego wynik w postaci operatu. Z tej lokalizacji do Torunia jest 4 kilometry do sklepów i marketów od 500 m do 2 km. Nie sposób w krótkim opisie zawrzeć wszystkie walory działki  więc zapraszam do prezentacji pod telefonem 693 639 663.

Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny produkcyjno-usługowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Przedszkole, Centrum handlowe, Rzeka, Basen, Bank, Restauracja, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej