Działka na sprzedaż Toruń - 100/4957/OGS

Kaszczorek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
342 500 PLN
Cena za m2
500 PLN
Powierzchnia działki
685 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
29.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
100/4957/OGS

Opis nieruchomości

*** DZIAŁKA BUDOWLANA W IDEALNYM MIEJSCU NA KASZCZORKU *** 

Narożna działka budowlana o pow. 685m2 w Toruniu w dzielnicy willowej KASZCZOREK blisko sklepu, przystanku, terenów zielonych i spacerowych położona bezpośrednio przy ulicy. Piękna willowa dzielnica nowo powstałych domów jednorodzinnych. Przewidziana w planie zagospodarowania do skomunikowania nieruchomości ulica nie jest jeszcze urządzona jest utwardzona. 
Grunt jest niezabudowany i niezagospodarowany, kształt nieregularny (szerokość frontu z jednej strony 19m z drugiej 24,3m). Działka na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W ulicy przebiegają sieci: kanalizacyjna, wodociągowa i energetyczna, gazowa. Ewentualne usunięcie kolidujących z przyszłą zabudową drzew możliwe na wniosek i koszt nabywcy zgodnie z odrębnymi przepisami.  
Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow. 1100m2 lub innej sąsiadującej o pow.  750m2

Przeznaczenie:
Zgodnie miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w Toruniu, nieruchomość znajduje się w jednostce planistycznej o funkcji: 27.16 – MN1 – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca z dopuszczeniem usług wbudowanych.


MEDIA: w ulicy publicznej asfaltowej biegną sieci: wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna, gazowa.

Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane, malownicze tereny. 

Tereny rekreacyjne: tereny zielone, lasy, łąki, pastwiska, rzeka, stawy etc. 

Zdjęcie w ofercie poglądowe. POLECAM !!!

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej