Działka na sprzedaż Pokrzywno - 369339

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
40 000 PLN
Cena za m2
11,54 PLN
Powierzchnia działki
3 465 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
369339

Opis nieruchomości

Działka dla osób szukających odskoczni od codziennego pędu. Usytuowana w przepięknej okolicy, pośród lasów i pól gwarantuje ciszę, spokój i przestrzeń, ale przede wszystkim obcowanie z niczym nie zakłóconą naturą.

Działka ma kształt trapezu a jej przybliżone wymiary to 41 m x 80 m x 45 m. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest jako działka rolna V i VI kategorii, co oznacza, że można wystąpić do gminy o wydanie warunków na zabudowę mieszkalną (procedura jest bezpłatna i może wystąpić każda osoba zainteresowana nabyciem). Działka nie jest uzbrojona, ale w niedalekim sąsiedztwie znajduje się przyłącze prądu. Okolica jest niezwykle malownicza, zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek wzdłuż Wisły lub w lasach. Niedaleko od działki znajdują się punkty widokowe na dolinę rzeki i wyspę. Dodatkowym atutem jest zlokalizowany nieopodal dobrze zaopatrzony sklep.

W planach inwestycyjnych gminy jest rozbudowo drogi dojazdowej w związku z powstająca niedaleko zaporą na Wiśle w Siarzewie.

Istnieje również możliwość zakupu działki sąsiedniej. W przypadku zakupu obu działek łączna cena to 75 000

Zachęcam do kontaktu!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Jezioro, Rzeka, Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej