Działka na sprzedaż Małszyce - 386307

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
455 000 PLN
Cena za m2
109,74 PLN
Powierzchnia działki
4 146 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trójkąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
386307

Opis nieruchomości

Wyjątkowa oferta sprzedaży, idealnej pod kątem inwestycyjnym działki w miejscowości Małszyce, gmina Ciechocin, powiat Golubsko-dobrzyński. Nieruchomość zlokalizowana 15 km od Torunia. Atrakcyjny teren w centrum Polski. Działka o powierzchni 0,4146 ha, płaska, ogrodzona, z szerokim wjazdem bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. W drodze tuż przy działce media- woda i prąd. Lokalizacja daje szerokie możliwości prowadzenia różnej działalności o profilu produkcyjno - usługowym, w gminie przyjaźnie nastawionej na rozwój nowych inwestycji.

Atutem jest umiejscowienie działki. Bliskość i szybki dostęp do DK nr 10, co daje dogodny dojazd w wielu kierunkach. Jedyne 15 km do granicy z Toruniem, 24 km do ścisłego centrum. Odległość od autostrady A1 i głównej drogi Gdańskiej to zaledwie 14km. Od miast takich jak: Warszawa, Poznań, Łódź czy Gdańsk dzieli odległości między 160 do 200 km.

Podana cena jest ceną netto.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Bank, Las, Przedszkole, Jezioro, Rzeka, Komenda policji, Apteka, Przychodnia lekarska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej