Działka na sprzedaż Toruń - 433/4957/OGS

Podgórz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
125 PLN
Powierzchnia działki
3 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
31
Długość działki (mb.)
116
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rzemieślnicza
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Dostępne od
2020-02-07
Numer oferty
433/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka rzemieślniczo - budowlana, co nie znaczy ze można na niej pobudować tylko dom mieszkalny lecz także zakład produkcyjny lub jedno i drugie ponieważ działka ma wymiary, które na to pozwalają. Działka o długości 116 m szerokości 31 m idealnie nadaje się do podziału na dwie niezależne działki po około 1800 m2 co potwierdza obecny właściciel. Dzielnica, na której położona jest nieruchomość jest wyjątkowo cicha i bezpieczna ,połączenie autobusami MZK jest wyjątkowo dogodne. W pobliżu znajduje się sklep Biedronka, Kościół, Ośrodek Zdrowia, Gabinet Stomatologiczny. Warsztat naprawy samochodów. Jak na tą lokalizację działka jest wyjątkowo w bardzo okazyjnej cenie. Posiada duży potencjał dla ludzi z inicjatywą. Zamieszczone zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa produkcyjna
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 6
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Przedszkole, Bank, Park, Szkoła, Fitnes, Las, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej