Działka na sprzedaż Nowy Ciechocinek - 504/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
670 000 PLN
Cena za m2
143,90 PLN
Powierzchnia działki
4 656 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
42.5
Długość działki (mb.)
110
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Usługowa
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Miejska na działce
Brak
Dostępne od
2021-02-18
Numer oferty
504/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mamy w swojej ofercie działkę przy samym wjeździe do Ciechocinka.Działka położona jest wzdłuż asfaltowej drogi dojazdowej do Ciechocinka , wymarzona lokalizacja dla polskich marketów spożywczych typu Dino ,Torimpex czy TOP 10 ,lub przemysłowych typu Mrówka. Działka ma wydane warunki zabudowy na działalność handlowo usługową. Cena jak na tą lokalizację jest wyjątkowo niska i jeszcze podlega drobnym negocjacjom. Gdyby potencjalny nabywca postawił tam market samoobsługowy w porozumieniu np. z firmą Dino ,czy inną tego typu ,to ma zagwarantowane obroty ponieważ sklep ten byłby pierwszym w kolejności na wjeździe do Ciechocinka.Zdjęcia umieszczone na ofercie są fotografiami poglądowymi.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
 • Odl. od centrum miasta [km]: 1
 • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Bank, Fitnes
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Pola, Podwórko, Inne budynki

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej