Działka na sprzedaż Ostrowite - 307/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Cena za m2
63,65 PLN
Powierzchnia działki
4 713 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
58
Długość działki (mb.)
81.3
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Miejska na działce
Miejska na działce
Numer oferty
307/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka typowo komercyjna z przeznaczeniem na duży pawilon handlowy typu Biedronka , Polo Market ,Netto. Wszelkie uwarunkowania dotyczące przyszłej budowy zawarte są w wydanych warunkach zabudowy. W wersji "pawilon handlowy" przewidziany jest duży parking. Jest również druga możliwość zabudowy działki ,to myjnia samochodowa. Można również połączyć obie możliwości tj.mniejszy pawilon handlowy plus myjnia bezdotykowa , wszystko zależy od wizji i możliwości przyszłego inwestora. Działka godna polecenia poważnym inwestorom ,powyższa cena dla firm jest ceną netto.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wysokość zabudowy: 9
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny wielofunkcyjne, Tereny usług
 • Dostępne w okolicy: Apteka, Bar, Gimnazjum, Żłobek, Jezioro, Przedszkole, Kościół, Plac zabaw, Fitnes, Bank, Szkoła, Restauracja
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Główna
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Panorama miasta, Inne budynki

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej