Czarne Błoto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
146 100 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia działki
5 844 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
56
Długość działki (mb.)
104
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-03-29
Numer oferty
566/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 5800 m2 gdzie 3/4 tej powierzchni to sucha łąka ,natomiast reszta to las olchowy na terenie trochę podmokłym. Pomimo to niewielkim nakładem można pozbyć się tej uciążliwości tak jak to zrobili pobliscy sąsiedzi, którzy  pobudowali domy i sądząc po wyglądzie całkiem niedawno.
Okolica jest urokliwa, wokół lasy i łąki. Jeżeli ktoś lubi ciszę i spokój to jest dla niego wymarzona lokalizacja.  Zapraszam do prezentacji i zakupu działki, jest to wyjątkowa okazja jeśli chodzi o cenę i położenie tej nieruchomości. 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Przedszkole, Restauracja, Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej