Małszyce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
599 000 PLN
Cena za m2
43,09 PLN
Powierzchnia działki
13 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
100
Długość działki (mb.)
100
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trójkąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Dostępne od
2016-12-01
Numer oferty
189/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka Położona w Małszycach Zlokalizowana jest 15 km od Torunia. Atrakcyjny teren w centrum Polski(Małszyce, gmina Ciechocin) o pow. 1.39 ha z budynkiem 170 m powierzchni po kapitalnym remoncie. Jest to teren przemysłowy oznaczony symbolem P - tereny zabudowy produkcyjno - usługowej.
Blisko DK nr 10, co daje dogodny dojazd w wielu kierunkach. Jedyne 15 km do granicy z Toruniem, 24 km do ścisłego centrum. Odległość od autostrady A1 i głównej drogi Gdańskiej to zaledwie 14km. Od miast takich jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź dzieli odległości między 170 do 200 km. Na działkę można wjechać jednym z 3 wjazdów oznaczonych na mapce podglądowej.

Na działce znajduje się w pełni wyremontowany budynek (parterowy,170 m2)

Składający się z : 

- Pięciu pomieszczeń (pokoi)

- Łazienki z wc, oraz osobnego wc

W budynku podłączone wszelkie media (prąd, woda, internet, telefon) a także system alarmowy.
Siła (moc 15 KW) oświetlenie zewnętrzne.

Działka daje praktycznie nieograniczone możliwości inwestycyjne, nie tylko ze względu na położenie, ukształtowanie, możliwość wjazdu trzema niezależnymi bramami.
Budynek na działce idealnie posłużyłby za biuro. Jak już wyżej wspomniane jest to ok 170m2. W skład budynku wchodzą 4 pokoje, 1 łazienka, 1 toaleta, 1 kuchnia i korytarz. Działka uzbrojona. Media będące na działce to woda i prąd. W niedalekiej przyszłości gmina planuje stworzyć sieć kanalizacyjną. Dodatkowo teren w całości ogrodzony siatką.

Zapraszam negocjacji, odpowiem na wszelkie pytania o każdej porze dnia.


 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne, Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej