Działka na sprzedaż Glinki - 533/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
110 000 PLN
Cena za m2
16,04 PLN
Powierzchnia działki
6 857 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2021-08-26
Numer oferty
533/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka rolna nr o powierzchni 6857 m kw. położona w miejscowości GLINKI, gm. Rojewo, pow. inowrocławski w całości składająca się z gruntu RV, można uzyskać warunki zabudowy, woda w drodze (warunki techniczne przyłączenia wydane, ale już nieaktualne - trzeba wystąpić o nowe), prąd w drodze (warunki techniczne wydane, ale już nieaktualne - trzeba wystąpić o nowe).
Działka sąsiaduje z granicą lasu, w pobliżu dwa małe gospodarstwa rolne, pastwiska, pola, lasy. Do sklepu spożywczego w Jezuickiej Strudze odległość wynosi ok. 500 metrów.

Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową przez miejscowość Jezuicka Struga, jedynie ostatnie 200 metrów drogą polną przez las.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Restauracja, Bank
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej