Odolion

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Cena za m2
111,35 PLN
Powierzchnia działki
8 532 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
64
Długość działki (mb.)
138.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2021-06-25
Numer oferty
516/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mamy w swojej ofercie bardzo atrakcyjną w rozumieniu jej przydatności do biznesu działkę inwestycyjną w msc.Odolion w połowie drogi pomiędzy Aleksandrowem Kujawskim a Ciechocinkiem. Położenie działki również pomiędzy Toruniem a Włocławkiem i przy samej autostradzie A1 do której prowadzi droga dojazdowa (autostrada widoczna na zdjęciach) DD-2/2 potęguje jej wartość. Decyzja o warunkach zabudowy i pozwolenie na budowę  hali magazynowo-handlowo-usługowej o wymiarach  20 x 50  metrów ,wysokości kalenicy 8 metrów  i pozwolenie na budowę suwnicy . Wszystkie umowy na przyłącza: prąd ,woda ,kanalizacja,gaz w trakcie realizacji .Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad wydał decyzję na wykonanie wjazdu z drogi dojazdowej DD-2/2 (droga dojazdowa do A-1)bezpośrednio do rzeczonej działki.Jesteśmy w posiadaniu wszelkich umów i zezwoleń ważnych do prowadzenia działalności w przyszłości pobudowanej hali. Właściciel zobowiązuje się do wykonania wjazdu na działkę i ogrodzenie jej .

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bank, Przedszkole, Centrum handlowe, Szkoła, Las, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autobus

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej