Działka na sprzedaż Mała Nieszawka - 484/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
140 000 PLN
Cena za m2
160 PLN
Powierzchnia działki
875 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Miejska na działce
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-10-24
Numer oferty
484/4957/OGS

Opis nieruchomości

Atrakcyjna nieduża działka przy samej wyasfaltowanej ulicy. "Wielkość" działki jest bardzo mile widziana dla osób które nie bardzo mają chęć spędzić życia idąc za kosiarką. Prawdopodobnie przyszli nabywcy wywodzić się będą z kręgu dotychczasowych posiadaczy wielkich połaci i mają ich dosyć ,albo tych którzy dogłębnie przemyśleli i doszli do słusznego wniosku ,że mieszkać na wsi to nie znaczy orać siać i pielić ,lecz można spędzać wolny czas na tarasie domku na małej działeczce z rodziną przy kawce. Działka godna polecenia.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 8
  • Dostępne w okolicy: Las, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Rzeka, Restauracja, Basen
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Park/skwer, Pola, Inne budynki

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej