Toruń

Kaszczorek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
445 000 PLN
Cena za m2
490,09 PLN
Powierzchnia działki
908 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
29.5
Długość działki (mb.)
30.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2022-07-19
Numer oferty
583/4957/OGS

Opis nieruchomości

Dzielnicy Kaszczorek nie trzeba specjalnie rekomendować .Mieszkańcy Torunia doskonale wiedzą ,że jest to najbardziej poszukiwana lokalizacja ,gdyż znajduje się w obrysie miasta a mieszka się w otoczeniu lasów i całej infrastruktury miejskiej. Działka uzbrojona we wszystkie media (prócz światłowodu). Z otrzymaniem pozwolenia na budowę w Kaszczorku na tym terenie nie ma najmniejszego problemu. Funkcjonuje mpzp. W najbliższym otoczeniu znajdują się wszystkie placówki potrzebne do komfortowego funkcjonowania rodziny. 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Bar, Przedszkole, Kościół, Kort tenisowy, Las, Centrum handlowe, Restauracja, Szpital, Fitnes, Hala sportowa, Plac zabaw, Bank, Basen, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej