Sąsieczno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
67 200 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia działki
960 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
48
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-08-24
Numer oferty
590/4957/OGS

Opis nieruchomości

Trzy graniczące z sobą działki w msc. Sąsieczno gmina Obrowo, wszystkie w granicach +- 960 m2 . Działki zostały podzielone z jednej dużej ,na którą były wydane warunki zabudowy, zatem z uzyskaniem nowych warunków nie będzie żadnego problemu. Działki usytuowane są w lasku (samosiejki). Drzewa celowo nie zostały  wycięte ponieważ rzeczoznawca wydał opinię ,że straciłyby na atrakcyjności a jeśli przyszły właściciel będzie chciał wyciąć ,to zawsze może to zrobić ,gdyż zostały wydane odpowiednie zezwolenia. Miejsce rzeczywiście jest bardzo atrakcyjne , niedaleko znajduje się znany turystom "Daglezjowy Dwór" a okoliczne lasy kipią grzybami i innymi darami lasu. Z lokalizacji o której mowa można z domu wejść prosto do lasu. Przy okazji prezentacji niniejszej oferty muszę nadmienić ,że nieruchomości gruntowe  w tej okolicy właśnie ze względu na atrakcyjne położenie w ostatnim czasie podrożały o około 30% i ta  tendencja utrzymuje się.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej