Działka na sprzedaż Obrowo - 480/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
57 584 PLN
Cena za m2
59 PLN
Powierzchnia działki
976 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
44
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Miejska
Miejska
Dostępne od
2020-10-19
Numer oferty
480/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mamy do sprzedania urokliwą działkę zlokalizowaną na osiedlu LEŚNA KRAINA, które stanowi unikalny i KAMERALNY zespół mieszkalny składający się z wolnostojących domów jednorodzinnych. Ten malowniczo położony, otoczony zielenią lasów sosnowych teren zlokalizowany jest w miejscowości Obrowo, zaledwie 16 kilometrów od Torunia. Takie rozwiązanie to propozycja dla najbardziej wymagających. Osiedle zaprojektowane w otoczeniu nieskazitelnego, naturalnego krajobrazu, a zarazem dobrze skomunikowane z miastem. Teren malowniczo ukształtowany, z naturalnym zadrzewieniem z 3 stron które zapewnia unikalny mikroklimat. Blisko miasta, a zarazem daleko od codziennego zgiełku. Wszystkie wybudowane domy posiadają spójne i jednolite elewacje które wprowadzają stylowy "porządek" architektoniczny. Wszystkie działki posiadają powierzchnie od 815 do 975 m2 wyposażone są w przyłącza wodne i prądowe oraz dojazd asfaltową drogą gminną.W cenie zawarte są wszystkie przyłącza jak i wyłożenie dojazdów kostką brukową ,instalacja lamp oświetlających teren. Bardzo ważny jest też fakt ustawienia działek w jak najlepszej relacji do stron Świata .

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe zapewni instalacja hydrantowa oraz system wczesnego wykrywania pożarów, jakim dysponuje tutejsze Nadleśnictwo Dobrzejewice. Za pomocą kamer na wieżach prowadzona jest całodobowa obserwacja terenów leśnych w promieniu 30 km, a w pogotowiu jest specjalna jednostka pożarnicza, która dociera w każde monitorowane miejsce zaledwie w 10 minut. Obrowo, gdzie zlokalizowane jest osiedle „Leśna Kraina", to urocza wieś niedaleko Torunia. Znajdują się tu najważniejsze instytucje: Urząd Gminy, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, kościół, Komisariat Policji. Najbliższe sklepy znajdują się już w odległości 1 km. Bezpośrednio przy kompleksie zlokalizowany jest przystanek autobusu szkolnego. „Gimbus" zapewniający bezpieczny i wygodny transport dzieci do szkoły i z powrotem. W planach jest także osiedlowy sklep spożywczy, w którym będzie można zaopatrzyć się w podstawowe, najbardziej potrzebne, codzienne produkty.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Odl. od centrum miasta [km]: 15
 • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Las, Szkoła, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej