Działka na sprzedaż Grzywna - 361/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
988 800 PLN
Cena za m2
100,71 PLN
Powierzchnia działki
9 818 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
81
Długość działki (mb.)
120
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Miejska na działce
Szambo
Dostępne od
2018-10-11
Numer oferty
361/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mamy do zaoferowania działkę komercyjną na terenie msc. Grzywna. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zezwala m.in. na obiekty magazynowo-usługowe , baze paliw płynnych , działalność produkcyjno- rzemieślniczą. Działka składa się z czterech działek przylegających do siebie na jednej z nich stoi hala namiotowa o pow. 198 m2 w cenie 100tys PLN .W przypadku zakupu całości nieruchomości (4 działki) namiot magazynowy jest w cenie zakupu ,ale na sam namiot zostanie wystawiona faktura VAT. Teren w całości jest odrolniony. Osoby lub firmy zainteresowane zapraszamy do prezentacji obiektu.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Siatka
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa magazynowa
 • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny usług
 • Odl. od centrum miasta [km]: 3
 • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Bank, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Szpital
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Inne budynki, Pola

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej