Toruń

Rubinkowo, ul. Szosa Lubicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
580 000 PLN
Cena za m2
4 462 PLN
Powierzchnia
130 m2
Dostępne od
2020-12-15

Opis nieruchomości

Chcesz dobrze ulokować swoje pieniądze? Chcesz by Twoja inwestycja była bardzo rentowna? Dobrze trafiłeś. Proponuję Tobie gotowiec inwestycyjny- zacznij zarabiać już dzisiaj.

Zachęcam Cię do zakupu lokalu handlowo-usługowego, w świetnej lokalizacji, na ulicy Szosa Lubicka, na toruńskim Rubinkowie.

Budynek o powierzchni użytkowej 120 m2, trzypoziomowy. Na każdym piętrze niezależne pomieszczenie handlowo- usługowe o powierzchni ok 40 m2 każde, z własnym zapleczem socjalnym i łazienką. W budynku oczywiście prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie, rozliczane odrębnie dla każdego z lokali. Do pomieszczeń wejście z szerokiej klatki schodowej.
Lokal parterowy z witryną sklepową. Stan budynku bardzo dobry, wszystkie pomieszczenia po remoncie.

Każdy lokal jest wynajmowany pod działalność usługową. Jest to jeden z kluczowych ośrodków handlowych na Rubinkowie. Regularne czynsze najmu wynoszą łącznie 4500 zł brutto miesięcznie, tak więc w przypadku zakupu nowy właściciel ma szansę przejąć dobrze funkcjonującą inwestycję.
Bardzo dobry dojazd i sporo miejsc parkingowych, to dodatkowy atut tej lokalizacji.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości, Sebastian 783 436 848

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej