Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
390 000 PLN
Cena za m2
1 748,88 PLN
Powierzchnia
223 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1900
Dostępne od
2022-03-16
Numer oferty
119/4957/OLS

Opis nieruchomości

Szukasz dużego lokalu pod inwestycję? 
Zależy Tobie na dobrej lokalizacji? 
Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. 

: : Na sprzedaż duży lokal, łącznie 223 m2. Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu centrum Torunia, osiedle Bydgoskie Przedmieście. Cały lokal jest do generalnego remontu (tak jak jest to widoczne na zdjęciach). Kamienica jako budynek jest po generalnym remoncie. Jest nowa elewacja, nowa klatka schodowa, nowy dach oraz wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna w kamienicy. 

: : LOKAL
Do gruntownego remontu, odgruzowany. Powierzchnia 223 m2, znajduje się w suterenie kamienicy. Idealne miejsce na lokale biurowe, kancelarie, biura, sale szkoleniowe, kwatery pracownicze. Nieruchomość jest sprzedawana jako lokal użytkowy. Wysokość sufitów to 280 cm. Obecnie lokal jest odgruzowany. 

Zapraszam do kontaktu. 


Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak

Mapa

Kontakt

Olga Gutowska-Goczkowska

Olga Gutowska-Goczkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 786 130 008
E-mail:
olga@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej